Імпічмент Трампа: Тейлор в Конгресі пояснив, чому безглуздо зупиняти допомогу Україні

Повірений у справах США в Україні посол Вільям Тейлор — Імпічмент Трампа: Тейлор в Конгресі пояснив, чому безглуздо зупиняти допомогу Україні
Повірений у справах США в Україні посол Вільям Тейлор
Тейлор нагадав, що українці були віроломно атаковані Росією, яка й досі продовжує свою збройну агресію проти України Об этом сообщает manipulyator.in.ua со ссылкой на СМИ.


Оборонна підтримка Сполученими Штатами України, яка захищає демократичні цінності від агресії РФ, є також національним інтересом США, тому рішення Трампа зупинити її задля політичної вигоди на виборах було безглуздим.


Про це заявив під час слухань у Палаті представників США тимчасовий повірений у справах США в Україні посол Вільям Тейлор.


«Україна є важливою для національної безпеки США. У той час, як Україна є найбільшою за територією державою в Європі, вона є молодою демократією, яка бореться за приєднання до Євросоюзу і покладається на Сполучені Штати», — наголосив Тейлор під час відповідей на запитання законодавців.


Він нагадав, що українці були віроломно атаковані Росією, яка й досі продовжує свою збройну агресію проти України.


«Якщо ми віримо в принципи суверенітету націй, що є основою нашої безпеки та безпеки наших союзників і друзів, якщо ми віримо, що країни повинні самі вирішувати, кого мати в союзниках в економічній, політичній площині та у сфері безпеки, ми повинні підтримувати Україну в її протистоянні агресивному сусіду»,- підкреслив американський дипломат.


Тейлор також звернув увагу, що і республіканські, і демократичні адміністрації в США впродовж майже трьох десятиліть підтримували Україну, а Конгрес запровадив суттєві санкції проти Росії, яка окупувала частину української території.

Він також пояснив на прохання конгресменів, чому в листуванні з послом Гордоном Сондлендом назвав «божевільною» ідею кабінету Трампа зупинити надання військової допомоги Україні в обмін на початок розслідування проти Байденів.

«Через те, що оборонна допомога є вкрай важливою для України, а також для наших національних інтересів, затримка цієї допомоги без обґрунтованих причин – за винятком допомоги власній політичній кампанії – є безглуздою. Це було контрпродуктивно для всього, що ми намагалися зробити (у відносинах з Україною – ред.). Це було нелогічним, не піддавалося поясненням і було божевільним», — наголосив Тейлор.

Як повідомляв Главком, 13 листопада в Палаті представників проходять перші публічні слухання в контексті розслідування з імпічменту президента США.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/impichment-trampa-teylor-v-kongresi-poyasniv-chomu-bezgluzdo-zupinyati-dopomogu-ukrajini-639755.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя