Зеленський наївно сподівається, що "Слуга народу" виграє у терористів вибори на Донбасі, - політолог Володимир Горбач


Погоджуючись на "формулу Штайнмаєра" та на проведення виборів в ОРДЛО, президент України Зеленський розраховує на перемогу у цих районах своєї партії "Слуга народу"

Таку думку висловив політолог, аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач в ефірі програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV. Об этом сообщает nbr-ua.info со ссылкой на СМИ.

"Я думаю, що президент Зеленський, коли погоджується на вибори на Донбасі, він політично наївно сподівається, що його партія "Слуга народу" ці вибори виграє. І я думаю, що саме це і є головною ілюзією чи головною "заманухою"» для Зеленського, щоб він ішов, їхав на цьому ескалаторі до капітуляції", — пояснив експерт.

"Він думає, що він там виграє вибори, бо він думає, що то будуть вибори", — наголосив Горбач.

Однак, за п’ять з половиною років російської окупації в окремих районах Донецької та Луганської областей встановлено зовсім інші порядки, додав він.

Крім того, є питання щодо можливості вільного волевиявлення місцевих виборців — за умов присутності окупантів та колаборантів, а також питання діяльності і персонального складу майбутніх виборчих комісій.

"На цій території живуть реальні, конкретні люди, які конкретно будуть організовувати цей виборчий процес, конкретно будуть рахувати, висувати кандидатів і все інше. Будуть конкретно імітувати цей виборчий процес. І це будуть не українці. Це не буде Українська держава. Це будуть робити росіяни руками місцевих маріонеток", — заявив Горбач.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/zelenskyy_nayivno_spodivayetsya_scho_quotsluga_naroduquot_vygraye_u_terorystiv_vybory_na_donbasi_politolog_volodymyr_gorbach”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя