Глава Офісу президента Богдан має написати заяву про відставку - Данилюк

<p>Олександр Данилюк стверджує, що усі його ініціативи блокувалися безпосередньо Офісом президента Об этом сообщает <a href=sharepix.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Глава Офісу президента Богдан має написати заяву про відставку — Данилюк">

Олександр Данилюк стверджує, що усі його ініціативи блокувалися безпосередньо Офісом президента

«Андрій Богдан має написати вже не жартівливу, а реальну заяву, як це зробив я», — заявив Данилюк


Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Данилюк вважає, що керівник Офісу президента Андрій Богдан має написати заяву про звільнення з посади.


Про це він заявив в інтерв’ю BBC Україна.


«Я вважаю, що якщо ми говоримо про конфлікт інтересів, то Богдан має написати вже не жартівливу, а реальну заяву, як це зробив я. І все. Це була б професійна позиція», — сказав Данилюк.


Колишній секретар РНБО зазначив, що у нього були напружені стосунки із Богданом. Причиною цього стали абсолютно «різні цінності, підходи, і різний бекграунд».


«Я просто пів життя прожив за кордоном, бачив, як все працює в розвинених країнах. Тобто хочу, щоб Україна була успішна і розумію, що для цього необхідно. Щоб будувалася прозора влада, щоб були незалежні інституції. Ми тут звикли, що у нас у всіх є телефони і ми зараз кого треба наберемо і «порішаєм» зараз. Це точно — минуле, і це те, що тягне Україну назад», — вважає Данилюк.


При цьому він додав, що усі його ініціативи блокувалися безпосередньо Офісом президента.


Раніше Данилюк розповів про непрості відносини з главою Офісу президента Богданом.


Данилюк також заявив, що не бажав брати участь у «підкилимних іграх деяких персонажів».


Також він розповів, що однією з головних причин його відставки є спроба запобігти «неправильним рішенням в процесі Приватбанку».


Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.


ЗМІ повідомили, що Зеленський власноруч викреслив прізвище Данилюка зі списку офіційної делегації для візиту в США. На думку джерела, для Данилюка це стало останньою краплею у рішенні написати заяву про звільнення.


3 жовтня президент Володимир Зеленський призначив Олексія Данілова секретарем Ради національної безпеки і оборони України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/glava-ofisu-prezidenta-bogdan-maje-napisati-zayavu-pro-vidstavku-danilyuk-629991.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя