"Вбивця росіян" повертається: Жахливий астероїд у формі черепа знову наближається до Землі (фотофакт)

Багатьом, хто вірить в усілякі знаки, такий збіг нагадує сюжет фільму Люка Бессона "П’ятий елемент". До того ж, в останній візит "черепа" до Землі трапилася катастрофа з численними жертвами. У будь-якому випадку, приємного мало

Об этом сообщает youngukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

У 2018 році на мінімальну відстань до Землі наблизиться астероїд 2015 TB-145, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"У нас з’явиться можливість отримати нові дані, які допоможуть удосконалити наші знання про це тіло і про інші подібні тіла, що зближуються із нашою планетою", — зазначив учений з Інституту астрофізики Андалусії Пабло Сантос-Санс.
Розмір астероїда складає від 625 до 700 метрів. Обертається він за три години, при цьому від поверхні відбивається близько 60% сонячного світла.
"Це означає, що він дуже темний, з відбивною здатністю трохи більше, ніж у вугілля", — зазначив учений. Максимальне наближення до нашої планети очікується в листопаді 2018-го.
Небесне тіло вже не перший раз пролітає повз Землю. Попередній раз це сталося в ніч на 31 жовтня 2015 року. Саме тоді на Синайський півострів звалився російський авіалайнер Аеробус — А321, на борту було 192 дорослих 25 дітей. Ніхто з російських туристів на жаль не вижив. Розслідування катастрофи не виявило причин нещастя ...
Того разу "череп" наблизився на відстань, порівнянне з 1,3 дистанції від нашої планети до Місяця. За астрономічними мірками — це дуже близько. З того моменту фахівці його називають "Гелловіном".
За попередніми прогнозами, в 2018 році 2015 TB-145 пролетить повз Землю трохи далі, ніж у 2015-му.

Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/other/vbyvtsia-rosiian-povertaietsia-zhakhlyvyi-asteroid-u-formi-cherepa-znovu-nablyzhaietsia-do-zemli-fotofakt-208069.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя