Підвищення "мінімалки" має випливати з економіки, а не політики, – Березюк

Підвищення "мінімалки" має випливати з економіки, а не політики, – Березюк Об этом сообщает wek.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова парламентської фракції "Об’єднання "Самопоміч" Олег Березюк переконаний, що підвищення мінімальної заробітної плати має бути продиктоване економічними умовами, а не в ручному режимі презентуватись президентом або прем’єр-міністром.

Про це нардеп заявив у ефірі "112 Україна".

"Мінімальну заробітну плату не має анонсувати президент або прем’єр-міністр. Мінімальна заробітна плата – це розрахункова річ, але насправді її повинна представити економіка України, роботодавець у своїх відносинах з працівником повинні домовлятися про мінімальну заробітну плату. Тому що від економіки, доходів від цих людей залежить ця мінімальна заробітна плата, а не подарунок президента України", – переконаний Березюк.

За його словами, уряд "прорахувався зі своєю псевдопенсійною реформою", оскільки суттєве підвищення пенсій – на тисячу гривень і більше – отримала незначна кількість пенсіонерів, більшість же підняли пенсії на кілька десятків гривень. Водночас це підвищення виллється в зростання дефіциту Пенсійного фонду.

"І тому треба було прийняти негайне рішення про підняття мінімальної заробітної плати для того, щоб збільшити відрахування по ЄСВ і щоб закрити величезні діру прорахунку Міністерства фінансів і Міністерства соціальної політики щодо підвищення пенсійних виплат. Тобто підвищивши виплати, держава не має чим платити", – заявив Березюк.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить 3200 гривень. Також у проекті держбюджету України на 2018 рік заплановано чергове підвищення мінімальної заробітної плати. При цьоому її рівень має становити більше 3700 гривень.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Pidvishchennya_minimalki_mae_viplivati_z_ekonomiki_a_ne_politiki_Berezyuk_66381.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя